Strona Główna

 Monitoring:


Każdy system jest inny, nie ma złotego środka, nie ma uniwersalnych rozwiązań.Tylko doświadczenie projektantów i instalatorów daje gwarancję, że zadanie będzie wykonane prawidłowo i w sposób przemyślany.

 

 systemy alarmowe

1. Systemy alarmowe – SSWiN (systemy sygnalizacji włamania i napadu).

Projektowanie i instalacja systemów alarmowych we wszystkich klasach. Stosujemy sprawdzone urządzenia, zespół osobowy posiada duże doświadczenie zdobyte na obiektach zarówno cywilnych, jak też wojskowych. Posiadamy autoryzacje Techom, poświadczenie bezpieczeństwa osobowego stopnia poufne i zastrzeżone.

rcp

2. Systemy kontroli dostępu – KD i rejestracji czasu pracy – RCP.

Tworzenie lokalnych, jak również rozległych sieci międzymiastowych, opartych na specjalistycznych urządzeniach, pracujących zarówno jako systemy kontroli dostępu do chronionych stref, jak też służące do rejestracji czasu pracy pracowników. W zależności od potrzeb, dobieramy sprawdzone urządzenia, w oparciu o nasze działające rozwiązania.

 
3. Telewizja przemysłowa – monitoringCCTV (Close Circuit TeleVision – telewizja w układzie zamkniętym).

Projektowanie standardowych oraz złożonych struktur, hybrydyzacja z systemami alarmowymi, kontrolą dostępu, rejestracją czasu pracy. Obecność kamer w znaczącym stopniu zmniejsza stopień ryzyka włamania i kradzieży, a obecne technologie dają możliwości zdalnego podglądu obrazu nawet poprzez smartofony. Dodatkowo jest to sposób na efektywniejsze działanie ochrony fizycznej, szczególnie w obiektach zajmujących duże obszary.

4. Doraźny monitoring imprez masowych.

Posiadamy komplet urządzeń – kamery obrotowe, bezprzewodowe kamery stacjonarne, bezprzewodowy system kontroli kamer obrotowych, pozwalający na szybki montaż  podczas imprezy masowej. Gwarantuje również kompleksową obsługę tych urządzeń.

 

DRAGON Ochrona Osób i Mienia